Про кодекс

Прозорість і порядність

Ми переконані: будь-які стосунки мають бути чесними, особливо коли вони стосуються фінансів. А справжній британець має бути толерантним, поважати закон і джентльменські угоди. Приймаючи нового члена до лав british auto club, ми гарантуємо йому виконання всіх наших зобов’язань.

Британський спокій

Безлад на дорогах не має права зіпсувати настрій і порушити плани. Ми допомагаємо залишатися спокійними й впевненими в будь-яких ситуаціях. Глибоко вдихніть і відпочивайте, адже що б там не сталося — ми подбаємо про це.

Підтримка

Інколи неприємна ситуація трапляється настільки невчасно, що вибиває землю з-під ніг, сплутує думки й заважає приймати рішення. Ми знаємо, як важливо в цей момент мати когось, хто підтримає й дасть пораду. Саме тому одне з найважливіших правил british auto club — надавати необхідну підтримку в найкоротший термін.

Зручність

Водіння — річ непередбачувана. Жоден з нас не застрахований від дрібних порушень і неприємних випадків. Але ми завжди там, де потрібні вам. Один клік або дзвінок о 2 ночі чи то за кваліфікованою допомогою, чи за простою порадою, і ми докладемо всіх зусиль, щоб допомогти — адже ми одна команда!

Повага й відповідальність

Ми поважаємо і ваш, і наш час. Мінімум ваших затрачених зусиль і максимум нашої допомоги у вирішенні проблем на дорозі — кожен з нас отримує те, чого потребує! Відповідальність за кермом — один із найголовніших принципів хорошого водія. Відповідальність за своєчасні виплати — один із найголовніших принципів british auto club.

Уважність

British auto club запропонує вам саме те, що потрібно. Ми уважно дослухалися до потреб звичайних водіїв і зробили наш сервіс таким, який потрібен саме вам. А вам потрібно тільки уважно прочитати умови й вибрати оптимальний пакет послуг.