British auto club - грандіозне відкриття в ТРЦ "Dream Town 1"На минулих вихідних, 10 червня, у нас відбулася приємна і довгоочікувана подія - ми відкрили перше в новому форматі і стилістиці представництво Клубу. Тепер ми доступні не тільки онлайн. Всі члени Клубу та майбутні клієнти можуть відвідати Центр обслуговування british auto club, який розташований в ТРЦ "Dream Town 1" на другому поверсі в атріумі Китай.

 

Рішення про відкриття було обгрунтоване і зважене. Ми хочемо бути ближче до наших існуючих і майбутніх клієнтів, тим самим роблячи сервіс ще більш зручним. Тому ми вибрали один з найбільш відвідуваних торгово-розважальних центрів столиці.

 

British auto club притримується основній місії - допомагати водієві в будь-якій непередбаченій ситуації на дорозі, і зробити володіння автомобілем приємнішим, простішим і дешевшим. Тепер ви зможете оперативно обговорити всі питання, які не встигли задати по телефону. Представник повноцінно і детально розповість про Клуб і його основні переваги, відповість на всі виниклі питання, оформить заявку на вступ до Клубу, видасть вже оформлену карту або ж просто пригостить вас смачною кавою.

 

Стати членом british auto club - це не тільки отримати якісне страхування з урахуванням саме ваших пріоритетів. Ми мислимо ширше. На даний момент членство Клубу включає також технічну допомогу на дорозі в непередбачених ситуаціях (таких як спущене колесо, виклик евакуатора і т.д.), допомога експертів Клубу на місці поломки або ДТП, медичну і юридичну допомогу.

 

Ми хочемо бути першими для автовласників у всіх сферах їх життя, тому крім всебічної допомоги в дорозі, ми розробили пакет пропозицій від іменитих партнерів Клубу. Це значні знижки, ексклюзивні пропозиції та подарунки для економії грошей наших клієнтів (на паливі, запчастинах, авто аксесуарах, при оплаті різних послуг по обслуговуванню автомобіля). Знижки від Клубу стосуються не тільки автомобіля, але і дозвілля вашої сім'ї - це популярні ресторани, спорт-клуби, туристичні агентства, взуття та одяг, подарунки і т.д.. Зацікавило? Підходьте до нашого представника в ТРЦ "Dream Town 1", ми завжди готові поспілкуватися.

 

Відкриття першого Центру обслуговування - це лише початок. Ми плануємо зробити такі ж представництва Клубу і в інших районах Києва. Також в майбутньому заплановано ряд святкових заходів і приємних активностей в ТРЦ "Dream Town 1" на вихідних.

 

Ми чекаємо саме вас. Все що потрібно - це просто прийти до нас в гості.