British auto club - перший в Україні сервіс всебічної допомоги водіям в екстрених ситуаціяхЦей інноваційний сервіс створено для сучасних і передбачливих водіїв, які бажають вирішувати найскладніші ситуації на дорозі по-британськи спокійно і вишукано. Комплекс послуг власникам клубної карти включає регулярну і термінову професійну допомогу у юридичних та технічних питаннях, а також автострахування. Для створення сервісу всебічної допомоги водіям Британский автоклуб об’єднав зусилля з нашими перевіреними партнерами – компанією Юніверсал Асістанс та цілою низкою надійних СТО.

 

British auto club був заснований СК «Талісман Страхування», яка виступає страховим партнером клубу і гарантує фінансову компенсацію впродовж лише 10 днів.

 

Практика такої комплексної допомоги на дорогах давно є популярною в Європі та Америці. І в створенні british auto club ми в першу чергу орієнтувалися на британські стандарти сервісу, адже ми ­– українська компанія з британським корінням. Ключовим інвестором є британський інвестиційний фонд EMF New Europe Insurance Fund, до складу акціонерів якого входять надійні європейські компанії: страхова компанія Gothaer (Німеччина), банк розвитку DEG (Німеччина), банк розвитку FMO (Нідерланди) та Європейський Банк Реконструкції та Розвитку.

 

Легендарний британський спокій і незворушність – це те, що ми прагнемо подарувати українським водіям. Ми розуміємо, що такий спокій можливий лише тоді, коли водій цілковито впевнений у тому, що будь-яка проблема на дорозі може бути вирішена справедливо і цивілізовано, а вирішення проблеми – на відстані одного кліку або дзвінка. Саме тому ми створили інноваційний європейський сервіс, що дозволяє кожному українському водію стати трохи британцем – спокійним, впевненим і розсудливим – навіть у найскладнішій ситуації.

 

Для того, щоб скористатися терміновою допомогою клубу, водію лише потрібно натиснути жовту кнопку у мобільному додатку або здійснити один дзвінок. У відповідь на звернення клуб негайно надає вичерпну консультацію або, за необхідності, направляє до вас експерта, що займатиметься вирішенням твоєї проблеми на місці.

 

Окрім повноцінної юридичної, фінансової та технічної підтримки, до переліку послуг, що отримують члени клубу british auto club, входить:

  • виклик екстрених служб;

  • бронювання готелю і виклик таксі;

  • технічна допомога (виклик евакуатора, організація ремонту авто, доставка і заміна запчастин на місці);

  • компенсація фінансових витрат у випадку аварії, крадіжки, угону, стихійного лиха, пошкодження авто третіми особами;

  • оплата медичної допомоги і багато інших послуг.

 

Більше про переваги клубної картки british auto club можна дізнатись у розділі Клубна карта.

 

Приєднуйся до нас, залишай заявку на сайті тут.