Клубна культура на зміну страхуваннюНі для кого не таємниця, що тема страхування для українського водія стала давно формальною. Страховка купується тільки "для галочки", а віра в те, що в кризовій ситуації компанія тобі допоможе, дуже мала. Весь цей негатив накопичувався роками, тому зруйнувати його досить складно. КАСКО купують дуже рідко - це теж факт. А все чому? Тому що людина платить гроші, але одразу по факту не отримує нічого.

 

Що ж відбувається паралельно всьому цьому? Виникає нова тенденція руху - чати, форуми і групи, де люди обговорюють свої страхові випадки, як, кому і скільки виплатили.

 

Клубна культура у нас в країні живе вже давно. Але налагодити зв'язок її з вирішенням усіх питань водія на дорозі, в тому числі і страхування, поки не виходило.

 

На ті питання, що цікавлять наших клієнтів зараз найчастіше, вирішив відповісти Роман Степановський (CMO british auto club). Найбільш поширені з них ми публікуємо в даному інтерв'ю.

 

- Роман, чим ваша концепція відрізняється від концепції тих автоклубів, які ми зараз бачимо в соціальних мережах і на форумах?

 

- На даний момент в групах і на форумах у нас обговорюють якусь існуючу проблему. Люди діляться досвідом, розповідають свої ситуації. Але форуми - це обговорення проблеми, а не саме її рішення. Шість місяців тому ми проводили глобальне дослідження. Воно в основному стосувалося головних питань, які турбують автомобілістів України. Це дало нам можливість отримати чіткий перелік необхідних послуг, які потрібні водіям. Також, ми зробили висновки про те, що страхування як таке перестало бути джерелом вирішення проблем для автомобіліста.

 

- Саме на цьому етапі ви вирішили створити Британський автоклуб, як джерело не лише отримання страхування?

 

- Так все правильно. Страхування було і буде обов'язковим, оскільки питання в разі ДТП необхідно регулювати. Але на даний момент українському водієві цього вже недостатньо. Він не відчуває себе захищеним на 100%, він не спокійний за себе і свою машину. Володіння автомобілем впринципі для нього досить дорого і не дає того відчуття комфорту, яке повинно бути. Це основна проблематика, яку ми виявили при проведенні опитування серед клієнтів СК "Талісман Страхування". Водієві потрібна також одна точка виходу в кризовій ситуації. А саме така компанія, якій він може зателефонувати в дорозі, коли не знає що робити. Водій хоче мати саме такий контакт, у якого він отримає професійну допомогу - оперативний виклик евакуатора, допомога та консультації при ДТП, термінову полагодження авто і так далі. Не дзвонити куму, брату, свату, який дасть йому телефон евакуатора, а подзвонити фахівцю, який зробить це швидко, гарантовано і якісно. Це і є клубна культура, коли є одна точка рішення будь-якого питання. Україна не йде до цього, вона вже прийшла, і потреба така існує. У нашому випадку, наприклад, це жовта кнопка допомоги в мобільному додатку.

 

- Тобто ви хочете сказати, що страхові компанії вже частково віджили своє?

 

- Ситуація не може змінитися кардинально і за короткий час. Те, що клубна культура затребувана, просто цей процес ще не був ніким системно організований в Україні - це факт. На заході, наприклад, вона існує вже понад 100 років. У США - це клуб ААА, в Німеччині - ADAC, в Британії - це АА (Automobile Association). Наприклад, за даними клубу Automobile Association кожен другий в Великобританії є його членом.

 

- Чому ви себе називаєте Британським автоклубом?

 

- По-перше, тому що british auto club належить фонду з британським управлінням EMF New Europe Insurance Fund (власнику 69,06% акцій). Наші інвестори захотіли привнести найкращий досвід клубної культури Європи для того, щоб кожен українець відчув себе на дорозі трохи британцем. По-друге, наша основна мета - турбота. Британці дуже спокійні на дорогах, тому що знають, що у них є такий сервіс, який про них подбає. Те ж ми хочемо зробити і у нас. По-третє, британським фінансовим установам довіряють, тому що вони максимально прозорі і чесні. British auto club також дотримується цих традицій. Ми максимально чесні по відношенню до наших клієнтів.

 

Резюмуючи вище сказане, british auto club почав виводити клубну авто-культуру в Україні на новий рівень - реальну допомогу на дорозі.

 

Приєднуйтесь до british auto club і починайте отримувати європейський сервіс вже сьогодні!

Залишайте заявку на сайті тут.