На вихідних автомобілістам подарують безкоштовний асистанс.British auto club, сервіс всебічної допомоги автомобілістам у дорозі, в честь відкриття свого першого Центру обслуговування, оголосив про спеціальний захід. Він пройде з 24 по 25 червня в точці для спілкування з клієнтами british auto club, яка знаходиться на другому поверсі ТРЦ "Dream Town 1" в атріумі Китай.

 

Всі бажаючі, які мають авто, зможуть отримати безкоштовно Карту допомоги на дорозі. Без "але" і "якщо", абсолютно безкоштовно. На території ТРЦ можна буде зустріти промоутерів british auto club, які будуть роздавати сертифікати, що дають право обміняти їх на повноцінну діючу карту в Центрі обслуговування british auto club на другому поверсі.

Розпізнавальним знаком промоутерів компанії будуть фірмові сигнальні жилети з логотипом Клубу.

 

Механіка отримання карти досить легка - берете сертифікат, відносите в Центр обслуговування, знайомитеся з представником Клубу і отримуєте Карту допомоги в дорозі після простої реєстрації. Кількість карт обмежена, тому варто поквапитися.

Сама Карта включає одну безкоштовну послугу на вибір протягом трьох місяців - виклик евакуатора до 100 км, підзарядка акумулятора, підвезення палива. Також ви отримаєте безлімітну консультаційну підтримку і покриття по всій Україні. Ці послуги були обрані Британським автоклубом, оскільки саме вони є найбільш часто затребуваними серед українців.

 

Даний захід був розроблений для того, щоб слідувати основної місії компанії - зробити володіння автомобілем приємнішим, простішим і дешевшим.

Всі бажаючі отримати ще більше привілеїв і знижок зможуть заповнити заявку і вступити в Клуб прямо на місці в Центрі обслуговування british auto club. Більш детально про продукти компанії та Клубні карти можна ознайомитися на сайті.