Приводь друзів і економ до 99% на Клубній карті british auto club. 

Хочеш отримати знижку на пролонгацію нашої Клубної карти до 99%? Ми розробили спеціально для тебе нову реферальную програму для економії коштів! Це унікальний шанс і можливість зробити своє життя простіше, а володіння автомобілем ще дешевше.

 

Суть реферальной програми проста, і її легко зрозуміти навіть дитині. Приведи друга і отримай 10% від суми його оплати на покупку твоєї Клубної карти. Все що для цього потрібно - знайти людину яка не байдужа до своєї машини і сімейного бюджету. Він як і ти зможе отримувати вигідні пропозиції, знижки та бонуси на додаток до нашого якісного сервісу.

 

Кількість наведених друзів - не обмежена, тому ти можеш компенсувати майже всю вартість своєї Клубної карти на наступний рік. Максимально можлива економія - 99%. Знижка буде діяти до 30 вересня 2018 року.

 

Додатковим кроком до прийняття рішення для твого друга є отримання 5% знижки при купівлі його Клубної карти british auto club.

 

Не втрать свій шанс отримати якісні послуги та максимально можливу знижку.


 
Ініціатором і організатором акції є ПрАТ "СК" ТАЛІСМАН СТРАХУВАННЯ ", яке забезпечує страхування в рамках Клубної карти british auto club. Більш детальні умови отримання знижок читай нижче.

 

Офіційні умови проведення Акції “Реферальна програма” від ПрАТ “СК “ТАЛІСМАН  СТРАХУВАННЯ” (Надалі за текстом – “Офіційні умови”).

1.       ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ:

1.1.         Акція “Реферальна система” спрямована на заохочення клієнтів ПрАТ “СК “ТАЛІСМАН СТРАХУВАННЯ” (надалі – СК).

1.2.         Ініціатором та Організатором Акції є ПрАТ “СК “ТАЛІСМАН СТРАХУВАННЯ”.

1.3. Місцезнаходження СК – 04080 м. Київ вул. Кирилівська 39.

1.4. Акція проводиться по всій території України.

1.5. Строк дії Акції – з 01.07.2017 по 31.12.2017.

2.       УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ:

2.1.         Учасником акції може бути Страхувальник – повнолітній резидент України (фізична особа), який уклав з СК договір добровільного страхування наземних транспортних засобів за програмам “Голд”, “Платінум”, “щобнесталося”, “рушайколибажаєш” (є діючим клієнтом СК). Надалі – діючий Клієнт СК.

2.2. Учасником акції може бути  Страхувальник – повнолітній резидент України (фізична особа), який вперше укладає з СК договір добровільного страхування наземних транспортних засобів за програмами «Голд» та «Платінум». Надалі – новий клієнт СК.

2.3. Умови акції розповсюджуються на укладання договорів щодо наземних транспортних засобів що не є предметами застави або в іншому обтяження та зареєстровані на території України. Договори укладаються згідно умов та процедур, затверджених в СК.

2.4.         Для того, щоб скористатись спеціальними умовами, діючому клієнтові СК потрібно надати рекомендації новим клієнтам СК щодо укладання договору. В разі, якщо такий договір буде укладений новим клієнтом СК, діючий клієнт СК отримує при пролонгації свого договору знижку в розмірі 10% від сплаченої страхової премії нового клієнта СК на момент такої пролонгації. Кількість надання таких знижок необмежена. Строк дії знижки – 30.09.2018. Якщо накопиченої знижки більше, ніж може бути застосовано при пролонгації діючого договору страхування, клієнт може застосовувати таки знижки для придбання інших продуктів Компанії з добровільних видів страхування. Знижки не можуть бути застосовані будь яким іншим чином.

2.5.         Для того, щоб скористатись спеціальними умовами, новому клієнту СК необхідно назвати номер телефону, Ім’я та Прізвище діючого клієнта який надав рекомендацію або передати в СК сертифікат зі знижкою в 5%, отриманий із купонної книжки діючого клієнта.

3.       ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ:

3.1. Дані Офіційні умови обов’язкові для виконання.

3.2. Внесення змін і доповнень в дані офіційні умови здійснюється наказом в.о. Голови Правління СК.

3.3. Інформування про впровадження Акції здійснюється шляхом розміщення умов на корпоративних інтернет – сайтах СК (  http://talisman-sk.com.ua/ , http://britishautoclub.com.ua/ ) та на офіційній сторінці СК у Фейсбук. Інформація про всі зміни та доповнення до даних Умов має бути розміщена на цих інтернет – сайтах протягом 3 (трьох) робочих днів з моменту прийняття відповідного рішення. Консультації щодо умов Акції можна отримати за телефоном 0 800 5000 10.

3.4. Своєю участю в Акції Страхувальники повністю погоджуються з Офіційними умовами та зобов’язуються їх виконувати.

3.5. СК залишає за собою право змінювати Офіційні умови Акції.

3.6.         У разі виникнення ситуацій, що припускають неоднозначне тлумачення цих Умов, будь-яких спірних питань та (або) питань, не врегульованих цими Умовами, остаточне рішення приймає організатор Акції – ПрАТ “СК “ТАЛІСМАН СТРАХУВАННЯ”. Рішення СК є остаточним та оскарженню не підлягає.

3.7. Організатор Акції не несе відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов’язань, що передбачені в даних Правилах, у випадку настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни в законодавстві, що діє на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора Акції обставини.

3.8. У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне трактування даних Правил, будь-які спірні питання, не врегульовані цими Правилами, остаточне рішення приймає Організатор. Рішення Організатора остаточне й оскарженню не підлягає.

3.9. Ці Правила та умови можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом всього терміну проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження Організатором Акції та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила та умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту оприлюднення, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил та умов. Організатор (Виконавець) Акції зобов’язаний дотримуватися всіх вимог чинного законодавства під час виконання своїх обов’язків, передбачених умовами цих Правил.