Знижки на бензин і безкоштовна кава для українських водіївBritish auto club запускає унікальну акцію. Всі нові клієнти, які стали членами Клубу з 20 травня по 30 червня, отримають абсолютно безкоштовно Кавову карту в мережі АЗС KLO.

 

Уяви, ранок, ти не виспався або просто втомився після важкого робочого дня. Їдеш, на улюблену заправку KLO. І тут тобі вручають рятівну чашечку кави або ароматного чаю.

 

Абсолютно безкоштовно! І так кожного дня. Ти отримуєш еспресо або американо, чай або какао, лате або капучино протягом цілого місяця. Уяви свою економію на суму до 750 грн.! Але це не просто економія - це приємний момент і насолода від самої високоякісної кави або чаю.

 

Турбота про водія - одна з основних цілей британського автоклубу.

 

Твоя гаряча чашка кави, що бадьорить або ароматного чаю вже чекає на тебе. Для цього потрібно залишити заявку на сайті britishautoclub.com.ua і придбати Клубну карту в період з травня по червень.

 

Заїжджаючи на АЗС мережі KLO, кава (... чай, какао, гарячий шоколад ...) вже буде чекати тебе.

 

P.S. Автоматично при покупці Клубної карти british auto club ти також отримаєш дисконтні сертифікати від KLO на паливо зі знижками до 3 грн./л. і Каталог знижок і бонусів від партнерів (загальний сумарний обсяг знижок понад 2000 грн. плюс безліч подарунків і бонусів на будь-який смак у вигляді безкоштовних сетів, вишуканих страв від кращих ресторанів Києва).

 

Всі деталі акції можна дізнатися за телефоном 0 800 300 010 (Безкоштовно по Україні).