Наша команда
Наглядова рада

British auto club в Україні - це найбільше моє натхнення з найсучаснішим революційним ставленням до сервісу, послуг, які роблять використання автомобіля більш приємним, простим і дешевим для українців.

Детальніше

Пітер Ловас

Chairman of the Supervisory Board

Тимчасово недоступно

Детальніше
 - фото 3

Кріс Райсбороу

Member of the Supervisory Board

Я вірю в інновації й нові рішення, тому вірю в british auto club. У світі клубна культура давно зайняла міцні позиції, в Україні ж вона перебуває на етапі становлення. Тому для нашої країни british auto club – новий етап розвитку страхового ринку та ринку обслуговування автомобілістів.

Детальніше
 - фото 5

Андрій Волков

Member of the Supervisory Board

ТОП-менеджмент

Знаєте, чому я вірю в british auto club? Згуртована команда з багаторічним і різноманітним досвідом, яка знає, що робить, унікальний новаторський продукт і головне – ми завжди впроваджуємо те, що потрібно Клієнтові.

Детальніше
 - фото 7

Євген Глотов

Chief Sales Officer

Мене надихає інноваційність і сервіс. Моє кредо – дорогу здолає, той хто йде. Я приєднався до команди british auto club, тому що повірив у здатність і потенціал цієї компанії у зміні культури ринку страхування в Україні.

Детальніше
 - фото 9

Михайло Стрижко

Chief Financial Officer / Chief Operating Officer

Я вірю в british auto club, тому що багато років працюю на страховому ринку та завжди мріяла про те, що на ньому з’явиться компанія, в центрі якої стоїть Клієнт та його потреби.

Детальніше
 - фото 11

Ася Трубицька

Deputy Chairman of the Insurance, Member of the Board

Менеджмент

Я вірю в british auto club, тому що концепція й філософія Клубу, крім відмінного клієнтського сервісу, має й значущу соціальну складову.

Детальніше
 - фото 13

Еліна Захарченко

Head of Sales Department

Я вірю в british auto club, тому що сам є водієм з 12-річним стажем. Як автовласник я розумію справжню цінність продуктів від british auto club для водія й знаю, що в будь-якій непередбаченій ситуації на дорозі мені допоможуть її вирішити.

Детальніше
 - фото 15

Олег Конон

Partner Sales and Strategic Projects Deputy Director

Я вірю в british auto club тому, що наша команда фахівців, спрямованих на результат, здатна зробити життя автолюбителів простішим.

Детальніше
 - фото 17

Руслан Куліченко

Chief Information Officer

Я вірю в british auto club, тому що компанія орієнтована на потенціал людей, і заявлені цінності насправді відображають її справжню сутність у всіх сферах діяльності.

Детальніше
 - фото 19

Євгенія Ліневич

Chief Accountant

Я прийшов працювати в british auto club, тому що хочу бути причетним до створення найкращої компанії на ринку, де традиційні страхові компанії дуже відстають від сучасних реалій і розуміння суті сервісу.

Детальніше
 - фото 21

Дмитро Сахно

Head of CRM&CEM